• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Şems Aslan cilt beyazlatma maskesi

  • 1 Star
    Loading...

Ten rengini açmak isteyen bütün herkesin Şems Aslan cilt beyazlatma maskesi tarifi ile doğal yollarla kendi maskenizi yapabilirsiniz.

Şems Aslan Cilt Beyazlatma Maskesi Tarifi

Cilt beyazlatma yöntemlerinde en fazla tercih edilen Şems Aslan tarafından önerilen maske ile ten rengini beyazlatabilirsiniz. Doğal malzemeleri kullanılarak sağlığa zarar vermeyen cilt beyazlatma maskesini hazırlayabilirsiniz. Güzellik uzmanı olan Şems Aslan tarafından tarifi verilen bu maskenin hem cildinizi beyazlattığı hem de cildinizin bakımını sağlamaktadır. Şems Aslan cilt beyazlatıcı maske tarifi için beyaz kil, gül suyu, yarım demet maydanoz ve 3 damla greyfurt suyuna ihtiyaç bulunmaktadır. Maydanozu blender yardımı ile iyice kıyın ve içerine greyfurt suyunu koyun. Lapa olacak şekilde beyaz kili içine koyun ve gül suyunu da ekleyin. Hazırlamış olduğunuz karışımı gece yatmadan önce cildinize sürmelisiniz. Sabah kalktığınız zaman hemen temizlemelisiniz. Bu cilt beyazlatma maskesini haftada 3 defa uygulayabilirsiniz.

Şems Aslan Cilt Bakım Maskesi Tarifi

Cilt beyazlatma tarifinin yanı sıra cilt bakımı tarifi de bulunmaktadır. Şems Aslan cilt bakım maskesi tarifi için bir çay kaşığı kurumuş yumurta kabuğu tozu, bir tane yumurta akı, bir çay kaşığı bal, iki damla limon suyu ve bir çay kaşığı melisa çayı ile hazırlanmaktadır. Ancak bu tarifi cildinize uygulama yapmadan önce yüzünüzü ölü hücrelerden kesinlikle arındırmanız gerekir.