• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Salyangoz Kreminin Faydaları

  • 1 Star
    Loading...

Cilt bakımı için çok önemli olan bir üründe salyangoz kremidir. Salyangoz kreminin faydaları saymakla bitmez. Salyangoz kreminin en önemli faydası yüzdeki akne, kırışıklık, sivilce ya da siyah noktaların yok olmasında çok etkilidir. Çatlak izleri için de faydası bulunan salyangoz kreminin yara ve yanık izlerinde de çok fazla etkisi bulunmaktadır. Ameliyat yaraları sırasında oluşan dikiş izlerine doğrudan uygulama yapılabilir. Güneşten meydana gelen koyu lekelerin meydana gelmesini engellemektedir. Ayrıca güneş tarafından deride oluşan derin yanıklar ve kızarıkların en aza inmesine de salyangoz kremi faydalıdır.

Salyangoz Protein Özlü Krem içinde yer alan allantoin cildin kendini yenilemesine yardımcı olmaktadır. Cildin canlanması için kremin içindeki vitaminler çok önemlidir. Salyangoz kremin içeriğinde bulunan kolajen madde cildin sıkılaşmasında etkilidir.

Salyangoz Kremi Nasıl Kullanılır

Salyangoz kremini uygulamadan önce cildinizi kesinlikle temizlemeniz gerekir. Özellikle geceleri günde en az 2 ya da 3 defa kullanılmalıdır. Kremi çok ince bir tabaka şeklinde cildinize uygulanmalıdır. Kesinlikle cildiniz kremi emilene kadar masaj yapmalısınız.

Doğum sonrası oluşan çatlak izleri ve yara gibi cilt lekelerine salyangoz kereminin yok ettiği ispatlanmıştır. Salyangoz kreminin cildi geciktirici özelliğine sahiptir. Cildin genç kalması için kremin etkisi de çok büyüktür. Hem baylar hem de bayanlar salyangoz kremini kullanarak ciltte bulunan bütün sorunlardan kurtulmaları mümkün olmaktadır.