• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik Modelleri

  • 1 Star
    Loading...

Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik Modelleri

Her bayan bu özel gününü süsleyecek farklı hayaller kurar ve onları hayata geçirebilmek için çaba sarf eder. Tabi bu günü önemli kılan evliliğe ilk adımıyla birlikte hiçbir zaman unutmak istemeyeceği bir gecenin tüm ışığının ve güzelliğinin üzerinde olmasını sağlayacak bir önü kısa arkası uzun gelinlik modeliyle süslemek ister. Bunun gerçek sebebine de değinecek olursak bayanların büyük bir kısmı farklı tarzlar yaratma isteklerinin olmasından geçer. İşte tam bu söze uygun olan önü kısa arkası uzun gelinlik tasarımları da bu kategori içerisinde yer almaktadır. Geride bırakmaya sayılı gün kalan 2017 yılının ve gelecek sezonun trendlerinin başında yer alan bu gelinlik modeli, oldukça ön planda yer almaktadır. Geneline bakacak olursak pek çok ünlü tarafından tercih edilmiş olan bu modellerin çeşitlilik bakımından zenginlikleri de göz doldurmaktadır. İster tek kollu, isteğe bağlı kolsuz veya değişik pek çok tasarımın yanı sıra önü çok kısa olmayan gelinlik modellerini de tercih edebilirsiniz.

Straptez olarak sınıflandırmış olduğumuz tasarım tarzını tercih etmek isteyen gelin adayları bir hayli fazla olduğu için burada buna da yer vermek istedik. Hem önden bakıldığı zaman mini görünüme sahip olan, arka tarafı saten kumaşla desteklenen özel bir kuyruğu bulunan bu gelinlik modeli özel olarak tasarlanmış ve gelinlik modelleri arasında yerini almıştır.  Eğer bu tercihi tul olarak tercih etmeyi düşünürseniz, kat kat tasarlanmış kısa ön yapısıyla, arka tarafı uzun olarak tercih edilen bu gelinlik modeli sayesinde adeta prensesler gibi olacaksınız.