Tesettürlü Bindallı Modelleri 2018

Tesettürlü Bindallı Modelleri 2018
11 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 25 kez okundu.

 

Moda tasarımcılarının açıklamış olduğu 2017/ 2018 kreasyonları, yine bindallı modelleri için oldukça farklı modelleri kapsamaktadır. Elbette ki bu modeller genel olarak kadifeden hazırlanmış olsa da son yıllarda farklı kumaş seçeneklerine ulaşabilmekte mümkün olmaktadır. Bildiğiniz gibi, yıllardır pek çok kişi tarafından tercih edilmiş olan desenlibindallı modelleri mor, kırmızı ve bordo tonlarından üretilmektedir. Günümüzde de yine bu renk seçeneklerine uygun pek çok farklı ürün bulabilmek mümkün oluyor.

İlk olarak; tesettürlü bindallı modelleri 2018ürünleri hakkında şu desenlere yer vermek mümkündür.

Desenli bindallı modeller

                Hem tesettür giyim için hem de normal giyim için kullanılan desenler genel olarak aynıdır. Yaygın olarak çiçek desenleri tercih edilirken, elbette ki etek kısımlarında da yaprak desenlerini görebilmek mümkündür. Ek olarak kabartma detayları da eteklerde yer alan özellikler arasındadır. Kadife kumaş üzerinde dantelli tüller kullanılarak bu ürünler tüketicilerine sunulmaktadır.

Kırmızı ve bordo üzerine işlenmiş olan altın tonunda çiçek ve yapraklar, modelin daha gösterişli ve amaca uygun olmasını sağlamaktadır. Böylelikle kadınların seçimleri oldukça kolay olurken, tesettür bayanlarımıza uygun olan kesim detayları da ürünleri ön plana çıkartan özellikler arasındadır.

Sade bindallı modelleri

                Her ne kadar desenli modeller daha yaygın olarak tercih edilse de sade bindallı modelleri de bulabileceğiniz çeşitler arasındadır. Modellerin detaylarına web sayfamız üzerinde yer alan görsellerden ulaşabilmeniz mümkündür.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git