Tesettür Nişan Elbisesi Modelleri 2018

Tesettür Nişan Elbisesi Modelleri 2018
10 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 221 kez okundu.

Tesettür Nişan Elbisesi Modelleri 2018

Muhafazakâr kadınlar için birbirinden şık tasarımlar, giyim sektörünün öncüsü firmalar tarafından üretilmiş ve satışa sunulmuştur. Elbette ki her yıl olduğu gibi yine 2018 yılı içerisinde de birbirinden farklı modele yer vermek mümkün olmaktadır. Bu durumda tesettür nişan elbisesi modelleri 2018 ürünleri ön plana çıkarken, aşağıda ki çeşitlere göz atmak mümkündür.

Tek renk nişanlık modelleri

Eğer ki, sade bir tasarım istiyorsanız, ilgi çekici özelliği daha az olan alt ve üst tek renk dizayn edilmiş bir model tercih edilebilir. Elbette ki düz kesim detayları kullanılabileceği gibi, balık kesim olarak da kesim detaylarına ulaşabilmek mümkündür. Etek detaylarında ise pileli tasarımlar bulmak oldukça kolaydır. Göğüs üstünde ise çiçek motifleri kullanılarak şık bir model tercih edebilirsiniz. Böylelikle de tesettür nişanlık modelleri sizlerin seçimlerinizden olabilecektir.

Çift renk nişanlık modelleri

Elbette ki hem tek hem de çift renk modeller de birbirinden farklı kesim detayı kullanılmaktadır. Yine alt kısmı farklı bir renk ve üst kısmında da farklı bir renk ya da desen kullanılan modeller kadınların seçimleri arasında. Etek kesimleri düz kesim detayları ile şekillendirilmiş ve üst kısmında da tesettür giyime uygun bir kalıp kullanılmıştır. Elbette ki omuzları kabarık ya da etek detaylarında pile detayları bulunan pileli tesettür nişanlık elbiseler de seçimleriniz arasında olabilecektir. Görsel öğelerden ürünler hakkında bazı detaylara ulaşabilir, renk seçenekleri hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git