Kaftan Modelleri 2018

Kaftan Modelleri 2018
29 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 55 kez okundu.

Kaftan Modelleri 2018

Genel olarak kına geceleri ve nişanlarda kullanılan kıyafetler, abiye kıyafetler olsa da elbette ki daha farklı bir model olarak da seçim yapabilmek mümkündür. Bu durumda tercih edilecek olan kaftan modelleri 2018 tasarımları, en yeni kreasyonlar ile açıklanmıştır. Ünlü moda tasarımcıları birbirinden farklı tasarımlara yer verirken, yine ipek kumaştan üretmiş oldukları bu ürünleri tüketicilerine sunmaktadır.

Desenli ve işlemeli

Yaygın olarak Anadolu bölgesinde ve Türkiye ‘nin diğer bölgelerinde de tercih edilen bir kıyafet olurken, üzerinde yer alan işlemeler dahilinde oldukça şık ve gösterişli bir modeldir. Her ne kadar bahsetmiş olduğumuz kaftanlar ipek kumaşlardan üretilmiş olsa da elbette ki buna ek olarak, bindallı modelleri 2018 ürünleri de kadife, ipek kumaşlardan üretilmektedir. Yine üzerinde yaprak ve çiçek desenleri olduğu gibi, isteğe göre uygun hazırlanan işlemeler de tercihler arasında olabilir.

Kapalı kaftan modelleri

Kadınların tercihleri arasında yer alan kapalı kaftan modelleri 2018 tasarımlarında da birçok farklı renk seçeneğine ulaşabilmek mümkündür. Genel olarak, kırmızı, bordo ve mor renkler kullanılsa da elbette ki yine diğer renk seçeneklerinden de seçimler yapılabilmektedir.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz tüm bindallı ve kaftan modellerine, web sayfamız üzerinden ulaşabilir, istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere model ve seçeneklere göz atabilirsiniz. Hazır giyim sektöründe öncü firmalardan seçim yapabileceğiniz gibi, yine moda tasarımcılarından da kendinize özgü bir tasarım yapması adına destek alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git