Gelinlik Korsesi ve Fiyatları

Gelinlik Korsesi ve Fiyatları
9 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 75 kez okundu.

Gelinlik Korsesi ve Fiyatları

Gelinlik modelleri seçimi yapıldıktan sonra, elbette ki gelinliklerin üzerinizde daha şık görünmesi için yardımcı bazı ürünlere göz atmak gerekmektedir. Ebette ki gelinlik içerisinde kullanılacak iç çamaşırlar oldukça önemli bir yere sahip oluyor. Bunun yanı sıra tercih edilecek dekolteli gelinlik korsesi de gelinlik tasarımına uyumlu olmaz ise abes bir görünüm ortaya çıkacaktır. Bu konuda daha doğru seçim yapmak için aşağıda ki bilgilere göz atılabilir.

Doğru korse seçimi önemli

Örnek olarak; sırt dekoltesi olan bir gelinlik tercih edilecekse, içerisinde kullanılacak olan korsenin de sırt kısmı oldukça önemlidir. Eğer ki gelinliğin sırt kısmında görünecekse, gelinlik ile tamamlayıcı bir parça olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra gelinlik modelinin tasarımını bozuyorsa, sırt kısmı açık olan ve buna uygun bir tasarıma sahip olan korse tercih edilmesi gerekmektedir. Bu durumda da gelinlik korsesi ve fiyatları gibi bilgilerinden önce, model çeşitlerine göz atmakta fayda var.

Askılı gelinlik korsesi

Her ne kadar çok fazla tercih edilmese de daha sağlam bir giyim olması adına, askılı gelinlik korsesi de seçimler arasında olabilir. Fakat, gelinlik korselerinin askıları da gelinlik modeline uyum sağlaması gerekmektedir. Eğer ki, takılır çıkartılır askı seçenekleri mevcut ise istediğiniz gibi kullanma imkânı bulunabilir. Bunun için de genel olarak straplez gelinlik korsesi tercih etmek daha fazla yardımcı olacaktır. Yine sırt kısmında çapraz bağ detayları ile şık bir görünüm elde edilebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git