Cildinize altın dokunuş

Cildinize altın dokunuş
23 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 518 kez okundu.

Dr. Devrim Gürsoy, ‘Altın İğne’ ile kırışıklıklar, sivilce ve yara izi, cildin yenilenmesi tedavilerinde kullanıldığını belirtti.

Mayasante Poliklinik Direktörü Medikal Estetik Hekimi Farmakolog Dr. Devrim Gürsoy, 2014 yılında estetik alanda parlayan yıldızı “Altın İğne” ile kırışıklıklar, sivilce ve yara izi, cildin yenilenmesi, gerilmesi ve toparlanması ile koltukaltı terleme tedavilerinde kullanıldığını belirtti.

Cilt gençleştirme teknolojisinin sınır tanımadığı, hemen her gün yeni alternatifler geliştirildiği belirtilirken, bu yöntemler arasında ‘’Altın iğnelerle fraksiyonel radyofrekans uygulaması”nın da en iyi sonuç alınan yöntemler arasında öne çıktığını ifade edildi.

Mayasante Poliklinik Direktörü Medikal Estetik Hekimi Farmakolog Dr. Devrim Gürsoy
‘’Tedavi sonuçlarına bakıldığında, Altın İğne uygulaması, 2014 yılı sonlarında estetik dünyasının parlayan yıldızı olacak’’ dedi.

BAŞARISI KANITLANAN YÖNTEM

Mayasante Poliklinik Direktörü Medikal Estetik Hekimi Farmakolog Dr. Devrim Gürsoy, tedavi sonuçlarına bakıldığı zaman yaklaşık 1,5 yıldır uygulanan ve başarısı kanıtlanan Altın İğne’nin, 2014 yılı sonlarında estetik dünyasının parlayan yıldızı olacağını belirterek, ‘’Bu uygulama sayesinde, cilt yenileniyor, kırışıklıkları ve gözenekler azalıyor, cildin nemliliği artarken, sivilce ve yara tedavilerinde de kullanılıyor’’ dedi.

TERLEME TEDAVİSİNDE BAŞARILI

Dr. Gürsoy, “Altın İğne” uygulamasının diğer avantajlarının yanı sıra cildin elastikiyetini arttırdığını, özellikle yaz aylarında artan koltukaltı terleme tedavisinde de başarıyla kullanıldığını belirterek, “Bu uygulama ciltte germe ve lifting özelliği de sağlamaktadır” dedi.

Altın İğne’nin en iyi özelliklerinden birisinin de, uygulama sonrası ciltte bir miktar kızarıklık oluşmasına rağmen, cildin kendisini hızla toparladığına değinen, Mayasante Poliklinik Direktörü Medikal Estetik Hekimi Farmakolog Dr. Devrim Gürsoy, uygulamanın yaklaşık 35-40 dakika sürdüğünü söyledi.

HER TÜR CİLTTE SONUÇ ALINABİLİYOR

Altın İğne’nin diğer uygulamaların aksine dört mevsim yapılabilen bir yöntem olduğunu belirten Gürsoy, ayrıca her tür ciltte de sonuç alınabildiğini vurguladı. Dr. Devrim Gürsoy, “Uygulama sonrası ciltte düzelme, fraksiyonel lazerlere göre daha kısa zamanda etkisini göstermekte ve cilt yenileme etkisi de diğerlerine göre çok daha hızlıdır’’ şeklinde konuştu.

İYİLEŞTİRİCİ TEDAVİ YÖNTEMİ

Modern insanın maruz kaldığı yıpratıcı faktörlerin sürekli artmasının cildin yaşlanmasını engelleyici ve ciltteki tüm sıkıntılarda iyileştirici tedavi yöntemlerini gerekli kıldığına dikkat çeken Medikal Hekim Farmakolog Dr. Devrim Gürsoy, sözlerini şöyle sürdürdü:

‘’Tam da bu noktada, Altın İğne yüzümüzü gençleştirirken, cilt altı dokulara uygulandığı için etkisi çok uzun süren, tek bir seansta bile gözle görülecek düzeyde etki oluşturan, radyofrekans enerjisinin cilt toparlayıcı etkilerini hızlandıran bir yöntemdir” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Cildinize altın dokunuş Konusuna 3 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git