Bindallı Modelleri 2018

Bindallı Modelleri 2018
11 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 72 kez okundu.

Bindallı Modelleri 2018

Her yıl olduğu gibi, 2018 yılı içerisinde de birbirinden farklı tasarımlar, ünlü moda tasarımcıları dahilinde tüketicilere sunulmaktadır. Birbirinden farklı kreasyonlar ile açıklanmış olan bu modeller de elbette ki bindallı modelleri 2018 tasarımları da ilgi görmeye devam ediyor. Her ne kadar renk seçenekleri biraz kısıtlı olsa da yine tercih edeceğiniz bu modellerde birçok farklı renk seçeneğine ulaşabilmek mümkündür.

Renk seçenekleri nelerdir?

Daha çok bindallı modellerinde kullanılan renkler, kırmızı, bordo, lacivert ve yeşil olarak tercih edilmiştir. Elbette ki kırmızı ve altın sarısı renk seçenekleri kullanılarak hazırlanmış modeller oldukça şık ve gösterişli olmaktadır. Yine bunun yanı sıra, bordo ve altın sarısı da iyi bir uyum yakalarken, altın sarısı ve yeşil tonlamalar birlikte kullanıldığında da desenli bindallı modelleri için şık bir görünüm sağlamaktadır.

Abiye bindallı kıyafetler

Bahsetmiş olduğumuz bindallı kıyafetler iki farkı seçenekte tüketicilerine sunulmaktadır. İlk model elbette ki standart tasarıma sahip olan ve iki parça halinde tasarlanmış modeller olduğu gibi, diğer ise standart bir abiye kıyafet tasarımına sahiptir. Sizlerde bahsetmiş olduğumuz abiye bindallı kıyafet modelleri arasından da seçimler yapmak üzere, birbirinden farklı kesim detayına göz atabilirsiniz.

Abiye kıyafetler de yine etek kesim detayı olarak pileli detaylar oldukça göz önüne gelirken, tercih edilen dantel ve tül detaylar da ürünün daha modern görünmesini sağlamaktadır. Elbette ki daha çok bu ürünlerde ipek kumaşlar tercih edilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git