Armine Eşarp Modelleri

Armine Eşarp Modelleri
4 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 68 kez okundu.

Tesettürlü hanımların en çok rağbet gösterdikleri ve kalitesine önem verdikleri ürünlerden birisi de eşarplardır. Armine eşarp modelleri her zevke hitap edecek geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Armine İpek Eşarp Modelleri

İpek eşarp ve şallar tesettürlü hanımların en çok kullandıkları ürünler arasında. Tok duruşu, terletmemesi ve zarif yapısı ile ipek eşarplar son derece kullanışlıdır. Armine ipek eşarp modelleri son derece uzun bir çalışma sonucunda oluşturulmuştur. Geometrik desenlerin hakin olduğu eşarp modellerinden tutunda, dijital baskılı modellere kadar binlerce farklı modelde ürün bulunmaktadır. Her tarzda kıyafetinize uygun model ve renkte eşarbı kolaylıkla bulabileceğiniz Armine markasının kalitesini çok seveceksiniz. İpek şal modelleri konusunda da yüzlerce seçenek sunan Armine markası binlerce farklı renk seçeneği ile ipek şalları ile de hizmet vermektedir.

Armine Elbise Modelleri

Armine elbise modelleri sezonun en trend renkleri ve tesettür modasına hakim olan modelleri derlenerek hazırlanmakta olan bir koleksiyondur. Son derece kaliteli ürünlere ulaşabileceğiniz Armine markasında bu yıl ağırlıklı olarak vitrinleri süsleyen ürünlerin başında punda ve bebe mavisinin hakim olduğu renkler gelmektedir. Belden oturan ve basen bölgesinde hafifçe genişleyen elbiselere sıkça rastlayabileceğiniz Armine koleksiyonun da her bütçeye uygun ürün bulmakta mümkün. Armine daha çok klasik giyinmeyi seven hanımların tercih ettiği markalar arasında gözükse de son sezonlarda çizgilerini değiştirerek spor ürünlere yer vermeye de başlamışlardır.

Tesettür Abiye Modelleri

Şıkları ile göz doldurmayı seven hanımlar 2017 tesettür abiye modelleri tam size göre. Bu sezon gerek renk seçenekleri, gerek abiye elbiselerde kullanılan kumaşların yapısı ile bu yılki tesettür abiye elbise modellerini çok seveceksiniz.

Bu yıl abiye elbiselerden hakim olan modeller arasında dantel detaylı balık elbiseler ve mevlana kesim belde kemer detaylı elbiseler gelmektedir. Kendisinden ışıltısı bulunan kumaşların çok kullanılmakta olduğu 2017 tesettür abiye modellerinde taş ve sim detayları çok fazla yer tutmakta. Tesettür abiye elbise modellerinizi elbisenizin kumaşına uygun tek renkli şallar ile kombin edebileceğiniz gibi kendisinden ışıltılı, eşarplar ile de kombin etmeniz mümkündür.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git